Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Hasiči soutěžili i zachraňovali

Hasiči soutěžili i zachraňovaliDatum konání:
24.10.2015

Hasiči soutěžili i zachraňovali.

 

 

Oba týmy SDH Zahnašovice sport vyrazily na největší soutěž v ČR do Širokého Dolu na Svitavsku. Holky měly nelehký úkol a to obhájit loňské prvenství. Nakonec se jim to docela podařilo. Holky nakonec skončily na krásném 3. místě z cca 50ti týmů. Klukům se v této soutěži lepí již dva roky smůla na paty a tak měli jediný cíl , narvat to tam jak nejlépe umí a konečně už svůj pokus v Širokém Dole také dokončit. Nakonec se jim to částečně povedlo i když nebyli úplně spokojeni a za čas 15,56 brali konečné 26té místo ze 147 týmů z celé ČR a Slovenska.

 

 

 

 

Při zpáteční cestě museli pomáhat…..

 

Při zpáteční cestě ze soutěže se naše jednotka při průjezdu Přerovem přimotala k události. Jednalo se o ležícího staršího muže, který se při pádu na vozovku uhodil do hlavy a zůstal ležet u krajnice. Po poskytnuti první předlékařské pomoci členy JSDHO Zahnašovice a Přerov kteří se zrovna vraceli jako zdravotní dozor z blízkého hokejového utkáni dorazila na místo policejní hlídka. Při nahlášení události na číslo 155 byla naše jednotka z důvodu absence sanitního vozu nemocnice Přerov požádána o naloženi pacienta a co nejrychlejší transport na urgentní příjem. Jednotka převezla pacienta a předala jej do péče lékařů.


Návštěvnost stránek

244181